piątek, 11 maja 2018

AUSTRALIA 2017 - AIRLIE BEACH - LOT NAD WIELKĄ RAFĄ KORALOWĄ


Wizyta w Airlie Beach miała dwa ważne punkty programu: przelot nad Wielką Rafą Koralową i rafting do Whitehaven. Żeby wszystko wyglądało jak trzeba ważna była pogoda, dlatego lot zarezerwowałyśmy już na miejscu, żeby mieć pewność co do pogody.

Nie było problemu z zarezerwowaniem przelotu z dnia na dzień, nie wiem czy tak jest zawsze, ale ważne, że nam się udało. Skorzystałyśmy z usług firmy GSL AVIATION , która odbiera uczestników z miasta i zawozi do miasta po locie. Lot nad Whitsundays i Wielką Rafą Koralową trwa 60 minut. Na pokładzie każdy ma miejsce przy oknie. A widoki są niesamowite.
To 60 minut, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci.Nie będę za dużo pisać w tym poście, bo co tu pisać, jak zdjęcia same przemawiają. Robiłam zdjęcia jak opętana, aparatem, kamerą, telefonem i oczami.


Kosmiczne widoki !


Słynna Heart ReefOkolicznych wysepek jest całe mnóstwo, z góry robią niesamowite wrażenie.


Kolejne słynne miejsce, wyspa Whitsunday w archipelagu o tej samej nazwie. Znajduje się tu długa na 7 km plaża, pokryta białym piaskiem powstałym z rafy koralowej, dzięki czemu się nie nagrzewa i można po niej chodzić boso nawet w najgorętsze dni.
Kolor plaży zmienia się w zależności od pływów oceanu.


Dech zapiera.

Hamilton Island


Widoki za milion dolarów w cenie 229 AUD.


 Każdemu polecam ten lot !!!


Więcej o Australii znajdziesz tutaj:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

WEJŚCIA